Tek Katlı 166 m² 4+1 Prefabrik Ev

880.268 , 00 TL

KPTK 131

POYRAZ

Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Köşe Direği
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Betopan
Oda Sayısı 4+1
Bina Yüksekliği 250 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Göbekli Kapı
Balkon Kapısı  

Keleşler Prefabrik evlerinden biri beğendiğiniz evlerden değilse şayet, evlerimizi müşterilerimizin kendi arzularına uygun şekilde özelleştirilebilir ve dizayn edebiliriz. Daha seçici konut alıcılarımız için deneyimli mimar ekiplerimiz size özel ihtiyaçların çözümleri için işbirliği yaparak değişik seçeneklerde bina uygulamaları yapılabilmektedir, Tek katlı prefabrik evler sökülebilir ve tekrar montaj yapılabilmektedir firmamız montaj ve demontaj hizmetide vermektedir. Keleşler Prefabrik yapılarımız uygun fiyatlarla başlayıp iç dekorasyonda yapılan alçıpan, avrupa kağıt kaplaması, şömine gibi aksesuarlar da değişiklik göstermektedir. Çatı kaplaması ile alakalı birden fazla seçeneğimiz bulunmaktadır müşterilerimizin isteğine göre prefabrik evinizin çatısı kiremetal, ondilin, boyalı galvaniz, şıngıl yada polinit olarak yapılabilmektedir. Prefabrik evlerimizde kullanılan malzemelerimizin kalitesini Teknik Özellikler Sayfasından inceleyebilirsiniz. Vizyonumuz sadece yapı üretmek değil yeni ve arzu edilir bir yaşam biçimi sunmaktır bir hazır yapı sistemi olan prefabrik Evler yeni ve modern tasarım, hızlı kurulum, ısı yalıtımı, ekonomik fiyat, doğal afetlere  dayanıklılık (deprem) gibi özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Arzu edilen şekilde projelendirilebilen prefabrik yapılar esnek bir mimari deneyimi sunmaktadır. Tüm ürünlerimiz kalite standartlarında sunulmaktadır Türkiye sınırlarına sevkiyat yaptığımız gibi yurt dışı prefabrik ev projelerinde de yer almaktan mutlu ve huzurluyuz Prefabrik evler adından da anlaşılacağı gibi, üretim yerinde hazırlanıp uygun şartların önceden planlama yapıldığı kurulum yerinde montaj yapılarak son halini alır. Prefabrik evler ve prefabrik yapılar tek katlı olarak inşa edilebildiği gibi iki katlı ve dublex modeli, köy evi, bahçe evi, çiftlik konseptinde de yaplabilir çelik evlerde bir veya daha fazla katlı olarak inşa edilebilir Pratik ve kısa sürede inşa edilebilir olmasının yanı sıra uzun ömürlü olabilen prefabrik evler yaklaşık 50-60 yıl'a kadar direnç gösterebilmektedir.
BAHÇE VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ İŞLERİ:
PREFABRİK YAPI dış mekan düzenlemesini yaparken Keleşler Prefabrik dekorasyon ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Sevdiklerimizi mutlu etmek için değişik dış mekan ve çevre düzenlemesi yapmak profesyonel dokunuşlar sergilemek bizim işimizdir Bahçe dekorasyonu konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Keleşler Prefabrik yaz ve bahar aylarını Mutlu,huzurlu ferah ve Göz'e hitap edecek şekilde farklı ürün alternatifleri sunuyor. Çitler, çeşme ve duşlar, dekoratif malzemeler, süslü zeminler, havuzları ve bahçe aksesuarları gibi tercihlerden faydalanıp, dış yaşam alanlarınızı modernize edebilir, burada şehrin ve iş yaşamının stresini atarken ailenizle ve doğayla iç içe olma olanağı sunabilirsiniz. Düzenlemeyi yaparken yeşil alanların çok olmasına özen gösterip, rengârenk çiçekler, bitkiler, ağaçlar ve çimenlerle zenginleştirilmiş bir dizayn yapabilirsiniz.

Bu alanlar güzel anılar biriktireceğimiz ve dinleneceğimiz bir mekandır Bahçe, ilk izlenim önemlidir. Bu yüzden evinizle insanları etkilemek istiyorsanız evinizin dış görünüşüne ilgi göstermeniz bu husus da çok önem taşır. Yakın aileniz dışında misafirleriniz ziyarete geldiği zaman evinizin dış görünüşünü görünce  hemen bir yuva hissine kapılacak ve ev sahiplerinin karakterleri hakkında fikirleri oluşacaktır. Evler zevklerimizi yansıttığı gibi aynı zamanda fonksiyonel ve dış görünüşü de evi güzel göstermesi açısından dikkat edilmesi gerekenler arasındadır size ve başkalarına huzur vermeli bu konuda bahçe öncelikler arasındadır Evin bahçesine de bakım yapılmasını göz ardı etmemek gerekir.Özel tasarımlarla kendinizi doğanın ortasında hissedeceğiniz bir bahçe dizayn yapabilir dört mevsim ayrıcalıklarını keyifle size sunabilir yaşatabiliriz. 

Göz alıcı bir bahçe Dizayn etmek için kolları sıvadıysanız bahçenizde değerlendirebileceğiniz sayısız dekorasyon malzemesi olduğunu bilmelisiniz. Çiçekler ve diğer bitkiler başta olmak üzere taşları, çeşmeleri, aydınlatma objelerini, bahçe mobilya ve aksesuarlarını kullanarak ortaya parmakla gösterilecek bir bahçe teması çıkartabilirsiniz. Bahçenizin büyük ya da küçük olmasından çok nasıl bir tasarım yaptığınız ve elinizdeki alanı nasıl kullandığınız daha önemlidir.

Bahçe çeşitleri altında yer alan dış mekan dekorasyon ürünleri, zarif tasarımlı model aksesuarları ve mobilyaları da içeriyor. Ahşap malzemeden yapılmış masa ve sandalyeleri ya da plastik olanları, katlanıp açılan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Dış mekan mobilyaları içinde yer alan bambu takımlarını, şezlong çeşitlerini, bank ve tabureleri, sehpaları, şemsiyeleri, salıncak ve hamakları bu alanlarınızın dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Pek çok alternatif olan Dekoratif ürünlerden yararlanıp yaratıcılığınızı kullanarak, kendi zevkinize uygun modeller yapabilirsiniz. Ahşap saksılar, aydınlatma lambaları, havuz için süslemeler, dekor için ahşap ürünler, yer döşeme taşları, piknik masaları, minyatür heykeller, ahşap ara bölme kafesleri de bu konuda size yardımcı olabilir. Yapmanız gereken ilk adımı atmak Keleşler Prefabrik bahçe düzenlemesinde olan profesyonel ekibimizden HİZMET almak...