Tek Katlı 79 m² Prefabrik Ev

420.570 , 00 TL

KPTK 116

BOĞAZ

Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Köşe Direği
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Betopan
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 250 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Göbekli Kapı
Balkon Kapısı PVC Kapı ERPEN

Prefabrik Ev sektöründe kazandığı deneyim ve iş tecrübesini günümüz teknolosine uyum sağlayarak daima ileriye götürme hedefi ile 2012 yılında Keleşler Prefabrik kuruluşunu hayata geçirerek bu günlere kadar gelmesini sağlamak ve ileri düzey hizmet, başarı, azim, dayanıklılık, ilkemiz sayarak müşteri memnuniyetini öncelikli Hedeflerimiz arasına prensip edinerek hep daha iyi projeleri müşterilerimize sunmak bizim öncelikli görevlerimiz ve iş disiplinimiz arasındadır. Günümüzde kullanım alanları gittikçe artan prefabrik yapıların özelliklerini hep beraber inceleyelim; Prefabrik Yapılar tüm taşıyıcı sistemlerinin hafif galvaniz çelikten üretilmesi sebebiyle uzun ömürlü olmakla birlikte ortalama 60-70 yıl kullanılabilmektedir. Tek katlı prefabrik evler, hafif çelik şeklinde de yapılabilmektedir çatı arasına özel izolasyon malzemelerinin serilmesi, cam elyaf takviyeli polyester (polistiren köpük)  cam yüzü (izocan) sandviç panel yada taş yünü malzemeleri kullanarak yapılabilir. Prefabrik Yapılar dört mevsim gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz uzun vadeli, dayanıklı ve sert ham madde içeren evlerdir Prefabrik konutlar Türkiye genelinde tüm il ve ilçelerde kullanım için gayet ideal'dir. Bütün yenilikleri barındıran bu sistemi  ''Prefabrik Evler'' ekonomik fiyat, sloganı ile yeni ve modern tasarım, ısı yalıtımı en üst seviye olan, hızlı montaj ve depreme dayanıklılık gibi özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Arzu edilen şekilde projesi hayata geçirilen prefabrik evler esnek bir tasarım deneyimi sunmaktadır. Siz de projenizi hayata geçirmek için ilk adımı atarak ofisimize gelip hayellerinize bir adım daha yaklaşmak istemezmisiniz...

BAHÇE VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ İŞLERİ:

PREFABRİK YAPI dış mekan düzenlemesini yaparken Keleşler Prefabrik dekorasyon ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Sevdiklerimizi mutlu etmek için değişik dış mekan ve çevre düzenlemesi yapmak profesyonel dokunuşlar sergilemek bizim işimizdir Bahçe dekorasyonu konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Keleşler Prefabrik yaz ve bahar aylarını Mutlu,huzurlu ferah ve Göz'e hitap edecek şekilde farklı ürün alternatifleri sunuyor. Çitler, çeşme ve duşlar, dekoratif malzemeler, süslü zeminler, havuzları ve bahçe aksesuarları gibi tercihlerden faydalanıp, dış yaşam alanlarınızı modernize edebilir, burada şehrin ve iş yaşamının stresini atarken ailenizle ve doğayla iç içe olma olanağı sunabilirsiniz. Düzenlemeyi yaparken yeşil alanların çok olmasına özen gösterip, rengârenk çiçekler, bitkiler, ağaçlar ve çimenlerle zenginleştirilmiş bir dizayn yapabilirsiniz.

Bu alanlar güzel anılar biriktireceğimiz ve dinleneceğimiz bir mekandır Bahçe, ilk izlenim önemlidir. Bu yüzden evinizle insanları etkilemek istiyorsanız evinizin dış görünüşüne ilgi göstermeniz bu husus da çok önem taşır. Yakın aileniz dışında misafirleriniz ziyarete geldiği zaman evinizin dış görünüşünü görünce  hemen bir yuva hissine kapılacak ve ev sahiplerinin karakterleri hakkında fikirleri oluşacaktır. Evler zevklerimizi yansıttığı gibi aynı zamanda fonksiyonel ve dış görünüşü de evi güzel göstermesi açısından dikkat edilmesi gerekenler arasındadır size ve başkalarına huzur vermeli bu konuda bahçe öncelikler arasındadır Evin bahçesine de bakım yapılmasını göz ardı etmemek gerekir.Özel tasarımlarla kendinizi doğanın ortasında hissedeceğiniz bir bahçe dizayn yapabilir dört mevsim ayrıcalıklarını keyifle size sunabilir yaşatabiliriz. 

Göz alıcı bir bahçe Dizayn etmek için kolları sıvadıysanız bahçenizde değerlendirebileceğiniz sayısız dekorasyon malzemesi olduğunu bilmelisiniz. Çiçekler ve diğer bitkiler başta olmak üzere taşları, çeşmeleri, aydınlatma objelerini, bahçe mobilya ve aksesuarlarını kullanarak ortaya parmakla gösterilecek bir bahçe teması çıkartabilirsiniz. Bahçenizin büyük ya da küçük olmasından çok nasıl bir tasarım yaptığınız ve elinizdeki alanı nasıl kullandığınız daha önemlidir.

Bahçe çeşitleri altında yer alan dış mekan dekorasyon ürünleri, zarif tasarımlı model aksesuarları ve mobilyaları da içeriyor. Ahşap malzemeden yapılmış masa ve sandalyeleri ya da plastik olanları, katlanıp açılan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Dış mekan mobilyaları içinde yer alan bambu takımlarını, şezlong çeşitlerini, bank ve tabureleri, sehpaları, şemsiyeleri, salıncak ve hamakları bu alanlarınızın dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Pek çok alternatif olan Dekoratif ürünlerden yararlanıp yaratıcılığınızı kullanarak, kendi zevkinize uygun modeller yapabilirsiniz. Ahşap saksılar, aydınlatma lambaları, havuz için süslemeler, dekor için ahşap ürünler, yer döşeme taşları, piknik masaları, minyatür heykeller, ahşap ara bölme kafesleri de bu konuda size yardımcı olabilir. Yapmanız gereken ilk adımı atmak Keleşler Prefabrik bahçe düzenlemesinde olan profesyonel ekibimizden HİZMET almak...