Tek Katlı 82 m² Prefabrik Ev

440.134 , 00 TL

KPTK 118

BULUT

Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Köşe Direği
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Betopan
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 250 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Göbekli Kapı
Balkon Kapısı  

Prefabrik Yapılar hijyenik ve çevre dostudur, metal çelik aksamı kaynaksız galvaniz parça üzerine vidalı olduğundan konutlar çok uzun ömürlüdürler, Prefabrik Yapılarda kullanılan iç ve dış cephe kaplama malzemeleri olan Fibercement ile hazırlanmaktadır, bu ürünler her türlü temizlik ve yanmazlık sertifikalarını bulundurmaktadır. Kullanılan malzeme, dizayn ve rüyanızdaki ev projesi için binlerce kombinasyon barındıran bir ürün yelpazesine sahiptir, mevcut projelerimizden size daha yakın olanları tercih edebilir ve sahip olabilirsiniz. Prefabrik Konutlar betonarme yapılara göre fiyat bakımından daha ekonomik ve kullanışlı yapılardır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda anahtar teslimi prefabrik evler kurabiliriz, Prefabrik konutlarımızı çok kısa sürede dört mevsim koşullarına uygun, depreme dayanıklı ve daha güvenli yaşanabilecek hale getirmekte olan firmamız konut isteklerinizi karşılamak için Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine, mahalle ve köylerinin en ücra köşelerine kadar profesyonel personelimizle birlikte hizmet vermektedir. Prefabrik Konutların montaj işlemleri yapının metrekaresine göre farklılık gösterir, Örnek verecek olursak; standart tek katlı prefabrik konut 82 m2 montaj, elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya işlemleri tahmini 4-5 gün içerisinde yapılmaktadır. İçeriğinde olan malzemelerin ağırlıklı çelik ve ısıya dirençli çimentolu yonga levha olması sebebiyle birçok avantajı da beraberinde getirmektedir, Prefabrik konutların kullanım ve uygulama; amacı olarak bahçe evleri, yazlık evler, prefabrik toplu yaşam alanları, prefabrik köy evleri, ile kalıcı konutlar olarak ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra olağan üstü durumlar için acil yerleşim konutları, deprem evleri gibi hızlı çözüm avantajları sunmaktadır 19 m2 salona sahip olan bu yapı 14m2 ve 12m2 yatak odasıyla birlikte 13 m2 bir veranda ya ulaşılmaktadır.
BAHÇE VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ İŞLERİ:
PREFABRİK YAPI dış mekan düzenlemesini yaparken Keleşler Prefabrik dekorasyon ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Sevdiklerimizi mutlu etmek için değişik dış mekan ve çevre düzenlemesi yapmak profesyonel dokunuşlar sergilemek bizim işimizdir Bahçe dekorasyonu konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Keleşler Prefabrik yaz ve bahar aylarını Mutlu,huzurlu ferah ve Göz'e hitap edecek şekilde farklı ürün alternatifleri sunuyor. Çitler, çeşme ve duşlar, dekoratif malzemeler, süslü zeminler, havuzları ve bahçe aksesuarları gibi tercihlerden faydalanıp, dış yaşam alanlarınızı modernize edebilir, burada şehrin ve iş yaşamının stresini atarken ailenizle ve doğayla iç içe olma olanağı sunabilirsiniz. Düzenlemeyi yaparken yeşil alanların çok olmasına özen gösterip, rengârenk çiçekler, bitkiler, ağaçlar ve çimenlerle zenginleştirilmiş bir dizayn yapabilirsiniz.

Bu alanlar güzel anılar biriktireceğimiz ve dinleneceğimiz bir mekandır Bahçe, ilk izlenim önemlidir. Bu yüzden evinizle insanları etkilemek istiyorsanız evinizin dış görünüşüne ilgi göstermeniz bu husus da çok önem taşır. Yakın aileniz dışında misafirleriniz ziyarete geldiği zaman evinizin dış görünüşünü görünce  hemen bir yuva hissine kapılacak ve ev sahiplerinin karakterleri hakkında fikirleri oluşacaktır. Evler zevklerimizi yansıttığı gibi aynı zamanda fonksiyonel ve dış görünüşü de evi güzel göstermesi açısından dikkat edilmesi gerekenler arasındadır size ve başkalarına huzur vermeli bu konuda bahçe öncelikler arasındadır Evin bahçesine de bakım yapılmasını göz ardı etmemek gerekir.Özel tasarımlarla kendinizi doğanın ortasında hissedeceğiniz bir bahçe dizayn yapabilir dört mevsim ayrıcalıklarını keyifle size sunabilir yaşatabiliriz. 

Göz alıcı bir bahçe Dizayn etmek için kolları sıvadıysanız bahçenizde değerlendirebileceğiniz sayısız dekorasyon malzemesi olduğunu bilmelisiniz. Çiçekler ve diğer bitkiler başta olmak üzere taşları, çeşmeleri, aydınlatma objelerini, bahçe mobilya ve aksesuarlarını kullanarak ortaya parmakla gösterilecek bir bahçe teması çıkartabilirsiniz. Bahçenizin büyük ya da küçük olmasından çok nasıl bir tasarım yaptığınız ve elinizdeki alanı nasıl kullandığınız daha önemlidir.

Bahçe çeşitleri altında yer alan dış mekan dekorasyon ürünleri, zarif tasarımlı model aksesuarları ve mobilyaları da içeriyor. Ahşap malzemeden yapılmış masa ve sandalyeleri ya da plastik olanları, katlanıp açılan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Dış mekan mobilyaları içinde yer alan bambu takımlarını, şezlong çeşitlerini, bank ve tabureleri, sehpaları, şemsiyeleri, salıncak ve hamakları bu alanlarınızın dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Pek çok alternatif olan Dekoratif ürünlerden yararlanıp yaratıcılığınızı kullanarak, kendi zevkinize uygun modeller yapabilirsiniz. Ahşap saksılar, aydınlatma lambaları, havuz için süslemeler, dekor için ahşap ürünler, yer döşeme taşları, piknik masaları, minyatür heykeller, ahşap ara bölme kafesleri de bu konuda size yardımcı olabilir. Yapmanız gereken ilk adımı atmak Keleşler Prefabrik bahçe düzenlemesinde olan profesyonel ekibimizden HİZMET almak...