Tek Katlı 40 m² 1+1 Prefabrik Ev

215.179 , 00 TL

KPTK 106

BELGRAD

Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Köşe Direği
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Betopan
Oda Sayısı 1+1
Bina Yüksekliği 250 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Göbekli Kapı
Balkon Kapısı  

40 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modeli, ev sahibi olmak isteyen herkese yepyeni ve çok farklı bir çözüm önerisi sağlayan ve bağ bahçe için en çok tercih edilen prefabrik ev projeleri arasında bulunmaktadır. 40 m² Tek Katlı Prefabrik Ev tipinde 19 m2 salon+amerikan mutfak, 10 m² yatak odası, 3m² banyo ve  5m² veranda oluşmaktadır. Eve giriş çıkışlar geniş veranda aracılığıyla sağlanmakta olup, evin içindeki bütün odalar arasındaki geçişler  hol aracılığı ile sağlanmaktadır. Bu bina için fiyata dahil olanlar ise binanın komple kurulumu elektirik su tesisatı kapıların pencerelerin camlarına kadar takılması binanın içi dışı mastiklenip çift kat şeklinde boyanması ters tavan tavan arası izalosyon çatısı su olukları inişlerine kadar firmamıza aittir.
BU bina için fiyata dahil olmayanlar ise anlaşılmış proje üzerinden zemin betonu hazırlanıp müşteriye verilir müşteri beton projesine göre betonu hazırlatır sonrasında yukarda bahsedilen gibi firmamız tarafından bina kurulumu yapılır müşteriye teslim edilir sonrasında müşteri binanın içerisine 3 cm kadar şap atar ve şap kuruduktan sonra isterse laminat parke isterse seramik yapar vitrifiye malzemesi anlaşmada varsa eğer elden teslim edilir yerine montajı müşteriye ait olur firmamız zemin ile alakalı ve islak zemin dahil hiçbir işlem yapmaz anlaşmaya göre değişir.Bina malzemesi fabrikadan adrese kadarki nakliyesi ve ekibin konaklaması müşteriye aittir.  

Prefabrik, kelime anlamı olarak sökülebilir konut anlamına gelmektedir. Çelik konstrüksiyonların vidalama sistemiyle birleştirilmesiyle ortaya çıkan bir yapı şekli olan prefabrikler önceden hazırlanmış beton zemin üzerine monte edilmektedir. Düz bir zemine önceden beton atılır ve atılan betonun uygun yerlerinde gerekli giderler açıldıktan sonra üzerine prefabrik ev oturtulmaktadır. Günümüzde  prefabrik evlerin kullanımı ve buna bağlı olarak üretimi, hem düşük maliyetli olması hem de her ihtiyaca yönelik olarak farklı şekillerde dizayn edilebilmesi nedeniyle büyük bir artış göstermektedir. Bu yapıların son derece dayanıklı olması ve oldukça uygun fiyatla üretilmesi,dört mevsim kullanılabilir olması insanlar üzerinde olumlu etki bırakmasına neden olmaktadır.

Özellikle dar alanlara sıkışıp kalmak istemeyen ve geniş ev sahibi olmak isteyen çocuklu aileler için uygun olan  hazırlanmış olan 40 m² Tek Katlı Prefabrik Ev fiyatları sayesinde herkes arzu ettiği eve kolayca ulaşabilecektir.