Tek Katlı 90 m² Prefabrik Ev

479.256 , 00 TL

KPTK 119

RUSTIK

Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Köşe Direği
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Betopan
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 250 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Göbekli Kapı
Balkon Kapısı  

21. Yüzyılda çığır açan Prefabrik Ev çılğınlığı son hızla devam ediyor müşterilerimiz için bütün kriterleri bünyesinde barındıran bütün özelliklere sahip olan anlatmakla bitmeyen bu Hoşmu hoş, Ğüzel mi ğüzel, Estetik bir yapıyı fazlasıyla göz önüne çıkartan Prefabrike Yapılar durmaksızın kataloglarda yerini bir sonraki modele bırakıyor Kampanyalarla liste başına aldığımız projeler istenilen bütün kitlelere hitap etmektedir, Elit kısımdan orta düzeye ve Alt tabaka olmakla birlikte 0' dan 100'e hiç bir aile tablomuzu liste dışı bırakmamaktadır. Ciddi düzeyle alternatif seçenek sunulan tamamen kişiye özel taslak yapılabilen kişinin hayal gücüyle sınırlı olan bu Prefabrik Konutlar görüldüğü kadarıyla sizin ve bizim ufkumuzun sınırlarını fazlasıyla zorlamaktadır. Prefabrik Evler hakkında çok merak edilen konular başlıca; Sağlamlık, görsellik ve hava koşullarına karşı gösterdiği reaksiyondur...? Kısacası şöyle konuya açıklık getirmek gerekirse; 6cm iç duvar 10cm dış duvar olan bu sert ve kuvvetli yapı anlaşılan merak edilen sağlamlık sorusunu bertaraf etmektedir, Görsellik hususunda ise kurulum yapıldığı andan itibaren 3. senesinde 10. senesinde 20. senesinde ve tahribat yaşayacağı son güne kadar modernize yapılabilen bu taşınabilir bileşim graffiti (Duvar yazısı, duvar çizimi, doğal duvar boyamaları) dahil her seçeneğe açıktır, Hava koşulları kapsamında ise Çelik ham maddesi olan (Galvaniz) iskelet olduğu için yoğun kar yağışına, yerden 30cm yükseklikde beton zemin olduğu için sellere, 16cm duvar'a (Betopan) sahip olduğu için şiddetli yağmura metanet gösteren bu yapı dediğimiz gibi özelliklerini anlatmakla bitirememekteyiz. 90m2 olan evimiz 25m2 devasa bir salon iştirak etmektedir bu arada 15m2,10m2, ve son olarak da 10m2 toplamda 3 adet yatak odası belirmektedir, Tabiki de sunulan imkanlar tamamıyla çok yönlülük ve çeşitlilik sunmaktadır.
BAHÇE VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ İŞLERİ:
PREFABRİK YAPI dış mekan düzenlemesini yaparken Keleşler Prefabrik dekorasyon ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Sevdiklerimizi mutlu etmek için değişik dış mekan ve çevre düzenlemesi yapmak profesyonel dokunuşlar sergilemek bizim işimizdir Bahçe dekorasyonu konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Keleşler Prefabrik yaz ve bahar aylarını Mutlu,huzurlu ferah ve Göz'e hitap edecek şekilde farklı ürün alternatifleri sunuyor. Çitler, çeşme ve duşlar, dekoratif malzemeler, süslü zeminler, havuzları ve bahçe aksesuarları gibi tercihlerden faydalanıp, dış yaşam alanlarınızı modernize edebilir, burada şehrin ve iş yaşamının stresini atarken ailenizle ve doğayla iç içe olma olanağı sunabilirsiniz. Düzenlemeyi yaparken yeşil alanların çok olmasına özen gösterip, rengârenk çiçekler, bitkiler, ağaçlar ve çimenlerle zenginleştirilmiş bir dizayn yapabilirsiniz.

Bu alanlar güzel anılar biriktireceğimiz ve dinleneceğimiz bir mekandır Bahçe, ilk izlenim önemlidir. Bu yüzden evinizle insanları etkilemek istiyorsanız evinizin dış görünüşüne ilgi göstermeniz bu husus da çok önem taşır. Yakın aileniz dışında misafirleriniz ziyarete geldiği zaman evinizin dış görünüşünü görünce  hemen bir yuva hissine kapılacak ve ev sahiplerinin karakterleri hakkında fikirleri oluşacaktır. Evler zevklerimizi yansıttığı gibi aynı zamanda fonksiyonel ve dış görünüşü de evi güzel göstermesi açısından dikkat edilmesi gerekenler arasındadır size ve başkalarına huzur vermeli bu konuda bahçe öncelikler arasındadır Evin bahçesine de bakım yapılmasını göz ardı etmemek gerekir.Özel tasarımlarla kendinizi doğanın ortasında hissedeceğiniz bir bahçe dizayn yapabilir dört mevsim ayrıcalıklarını keyifle size sunabilir yaşatabiliriz. 

Göz alıcı bir bahçe Dizayn etmek için kolları sıvadıysanız bahçenizde değerlendirebileceğiniz sayısız dekorasyon malzemesi olduğunu bilmelisiniz. Çiçekler ve diğer bitkiler başta olmak üzere taşları, çeşmeleri, aydınlatma objelerini, bahçe mobilya ve aksesuarlarını kullanarak ortaya parmakla gösterilecek bir bahçe teması çıkartabilirsiniz. Bahçenizin büyük ya da küçük olmasından çok nasıl bir tasarım yaptığınız ve elinizdeki alanı nasıl kullandığınız daha önemlidir.

Bahçe çeşitleri altında yer alan dış mekan dekorasyon ürünleri, zarif tasarımlı model aksesuarları ve mobilyaları da içeriyor. Ahşap malzemeden yapılmış masa ve sandalyeleri ya da plastik olanları, katlanıp açılan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Dış mekan mobilyaları içinde yer alan bambu takımlarını, şezlong çeşitlerini, bank ve tabureleri, sehpaları, şemsiyeleri, salıncak ve hamakları bu alanlarınızın dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Pek çok alternatif olan Dekoratif ürünlerden yararlanıp yaratıcılığınızı kullanarak, kendi zevkinize uygun modeller yapabilirsiniz. Ahşap saksılar, aydınlatma lambaları, havuz için süslemeler, dekor için ahşap ürünler, yer döşeme taşları, piknik masaları, minyatür heykeller, ahşap ara bölme kafesleri de bu konuda size yardımcı olabilir. Yapmanız gereken ilk adımı atmak Keleşler Prefabrik bahçe düzenlemesinde olan profesyonel ekibimizden HİZMET almak...