Tek Katlı 49 m² 2+1 Prefabrik Ev

264.083 , 00 TL

KPTK 108

AKDENİZ

Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Köşe Direği
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Betopan
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 250 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Göbekli Kapı
Balkon Kapısı  

49 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

49 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modeli, ev sahibi olmak isteyen herkese yepyeni ve çok farklı bir çözüm önerisi sağlayan ve bağ bahçe için satış ofisi anlamında konut veya ofis için en çok tercih edilen ve kulanım açısından uygun olan  prefabrik ev ile prefabrik ofis  projeleri arasında bulunmaktadır. 49 m² Tek Katlı Prefabrik Ev tipinde 23 m² salon+amerikan mutfak , 12 m² yatak odası,8m² çocuk odası 4 m² banyo ve açık veranda oluşmaktadır. Eve giriş çıkışlar geniş veranda aracılığıyla sağlanmakta olup, evin içindeki bütün odalar arasındaki geçişler  hol aracılığı ile sağlanmaktadır.İstenildiğinde projede değişiklik yapılabilir odalar değiştirilebilir aynı proje istediğiniz ölçülerde üretilebilir. Bu bina için fiyata dahil olanlar ise binanın komple kurulumu elektirik su tesisatı kapıların pencerelerin camlarına kadar takılması binanın içi dışı mastiklenip çift kat şeklinde boyanması ters tavan tavan arası izalosyon çatısı su olukları inişlerine kadar firmamıza aittir.
Bu bina için fiyata dahil olmayanlar ise anlaşılmış proje üzerinden zemin betonu hazırlanıp müşteriye verilir müşteri beton projesine göre betonu hazırlatır sonrasında yukarda bahsedilen gibi firmamız tarafından bina kurulumu yapılır müşteriye teslim edilir sonrasında müşteri binanın içerisine 3 cm kadar şap atar ve şap kuruduktan sonra isterse laminat parke isterse seramik yapar vitrifiye malzemesi anlaşmada varsa eğer elden teslim edilir yerine montajı müşteriye ait olur firmamız zemin ile alakalı ve islak zemin dahil hiçbir işlem yapmaz anlaşmaya göre değişir.Bina malzemesi fabrikadan adrese kadarki nakliyesi ve ekibin konaklaması müşteriye aittir.  

49 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modellerinde genellikle dış duvar 10 cm, iç duvar kalınlığı ise 6 cm kadar olmaktadır. Çatı kaplaması isteğe göre değişik şekillerde yapılabilir. Örneğin, galveniz sac, metal kiremit, shingle kullanılabilmektedir. Kurşunsuz PVC pencereler oldukça iyi bir tercih olacaktır ve elektrik ve sıhhi tesisat sıva altından gerçekleştirilebilir