Tek Katlı 62 m² Prefabrik Ev

332.545 , 00 TL

KPTK 100

FETHİPAŞA

Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Köşe Direği
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Betopan
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 250 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Göbekli Kapı
Balkon Kapısı  

62 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

62 m² 2+1 Tek Katlı Prefabrik Ev modeli, ev sahibi olmak isteyen herkese yepyeni ve çok farklı bir çözüm önerisi sağlayan ve bağ bahçe için satış ofisi anlamında konut veya ofis için en çok tercih edilen prefabrik ev ile prefabrik ofis  projeleri arasında bulunmaktadır. 62 m² Tek Katlı Prefabrik Ev tipinde 17m² salon,7m² mutfak , 12 m² yatak odası,10m² yatak odası 5 m² banyo ve 7m² veranda oluşmaktadır. Eve giriş çıkışlar geniş veranda aracılığıyla sağlanmakta olup, evin içindeki bütün odalar arasındaki geçişler  hol aracılığı ile sağlanmaktadır.İstenildiğinde projede değişiklik yapılabilir odalar değiştirilebilir aynı proje istediğiniz ölçülerde üretilebilir. Bu bina için fiyata dahil olanlar ise binanın komple kurulumu elektirik su tesisatı kapıların pencerelerin camlarına kadar takılması binanın içi dışı mastiklenip çift kat şeklinde boyanması ters tavan tavan arası izalosyon çatısı su olukları inişlerine kadar firmamıza aittir.
Bu bina için fiyata dahil olmayanlar ise anlaşılmış proje üzerinden zemin betonu hazırlanıp müşteriye verilir müşteri beton projesine göre betonu hazırlatır sonrasında yukarda bahsedilen gibi firmamız tarafından bina kurulumu yapılır müşteriye teslim edilir sonrasında müşteri binanın içerisine 3 cm kadar şap atar ve şap kuruduktan sonra isterse laminat parke isterse seramik yapar vitrifiye malzemesi anlaşmada varsa eğer elden teslim edilir yerine montajı müşteriye ait olur firmamız zemin ile alakalı ve islak zemin dahil hiçbir işlem yapmaz anlaşmaya göre değişir.Bina malzemesi fabrikadan adrese kadarki nakliyesi ve ekibin konaklaması müşteriye aittir.  

Günümüzde çok farklı ihtiyaçlara göre dizayn edilen prefabrik ev modelleri bulunmaktadır. 62 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modeli de bu seçenekler arasındadır. Son derece kullanışlı bir şekilde dizayn edilmiş bu modelde üretilmiş evlere giriş çıkış verandadan sağlanmaktadır ve direk salona açılmaktadır. Salondan da iki adet yatak odası, mutfak ve banyoya direk olarak geçilmekte yani evin bütün geçişlerini salon sağlamaktadır. 62 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modelinde antre, hol ve koridor bulunmamaktadır. Bu durum odaların daha geniş olmasını sağlamıştır.  Oldukça geniş salonu ve yatak odalarıyla az çocuklu aileler için son derece uygun olduğu düşünülmektedir. Ayrıca geniş veranda eve güzel bir yaşam alanı katmaktadır.