Tek Katlı 81 m² Prefabrik Ev

430.352 , 00 TL

KPTK 117

SEFA

Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Köşe Direği
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Betopan
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 250 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Göbekli Kapı
Balkon Kapısı  

Prefabrik Konutlar gelişmiş inşaat teknikleri uygulanarak oldukça kullanışlı ve dayanıklı prefabrik yapılar üretmek mümkündür Prefabrik konutların kurulumunda hazır parçaların yanı sıra, çelik ve çimento gibi ürünlerde kullanılır. Ses ve ısı yalıtımları prefabrik evlerde en üst seviyeye ulaşmaktadır Prefabrik yapılar fabrikada üretildiği için yapının kurulum yapılacağı yer de geçen inşaat süresi çok kısadır.  Prefabrik konutlara gerek görülürse yani müşteri sonradan talep ederse ileride ilaveler yapılabilir, genişletilebilir, yeri değiştirilebilir Prefabrik evlerin yıpranma payı düşük olduğundan bakım onarım ve yenileme masrafları düşük maliyetdedir. Prefabrik evlerin kurulacağı yerin iklim koşulları ve özellikleri dikkate alınarak üretim yapılmaktadır. Bütün iklim şartlarına uygun prefabrik yapılar üretilebilmektedir her türlü alana ve büyüklüğe göre üretim yapılan tek katlı prefabrik yapılar, modüler şekli sayesinde istenmeyen ya da değiştirilmesi gereken parçaların çıkartılabiliyor olması başlıca tercih sebeplerinin arasındadır. Ev Satın almak isteyen son kullanıcıların ihtiyaçlarına doğrultusunda odaların alanları küçültülüp veya daha fazla oda oluşturulması mümkün olduğu gibi oda sayılarının azaltılarak içerisindeki alanlarının büyütülebilmesi de seçenekler arasındadır. Prefabrik, kelimesinin vugulamaya çalıştığı şey aslında; ergonomik bir yapıya sahip olup ve üst düzey işlevselliği ön plan'a çıkarmaktadır. KELEŞLER PREFABRİK müşterileri için, birinci sınıf malzemeler kullanarak, güvenli, şık, modern yada geleneksel tasarımlı, hayalini kurup da iç geçirdiğiniz bahçeli konutların üretim ve montajı yapılmaktadır. 81 m2 olan projelerimiz de bir tanesi 15 m2 olmakla birlikte 3 adet büyük yatak odası mevcutdur, 17 m2'lik bir salona yemek masası sığdırmanız mümkün olup ailenizle sabah kahvaltılarında buluşmak size enerji huzur verecektir.
BAHÇE VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ İŞLERİ:
PREFABRİK YAPI dış mekan düzenlemesini yaparken Keleşler Prefabrik dekorasyon ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Sevdiklerimizi mutlu etmek için değişik dış mekan ve çevre düzenlemesi yapmak profesyonel dokunuşlar sergilemek bizim işimizdir Bahçe dekorasyonu konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Keleşler Prefabrik yaz ve bahar aylarını Mutlu,huzurlu ferah ve Göz'e hitap edecek şekilde farklı ürün alternatifleri sunuyor. Çitler, çeşme ve duşlar, dekoratif malzemeler, süslü zeminler, havuzları ve bahçe aksesuarları gibi tercihlerden faydalanıp, dış yaşam alanlarınızı modernize edebilir, burada şehrin ve iş yaşamının stresini atarken ailenizle ve doğayla iç içe olma olanağı sunabilirsiniz. Düzenlemeyi yaparken yeşil alanların çok olmasına özen gösterip, rengârenk çiçekler, bitkiler, ağaçlar ve çimenlerle zenginleştirilmiş bir dizayn yapabilirsiniz.

Bu alanlar güzel anılar biriktireceğimiz ve dinleneceğimiz bir mekandır Bahçe, ilk izlenim önemlidir. Bu yüzden evinizle insanları etkilemek istiyorsanız evinizin dış görünüşüne ilgi göstermeniz bu husus da çok önem taşır. Yakın aileniz dışında misafirleriniz ziyarete geldiği zaman evinizin dış görünüşünü görünce  hemen bir yuva hissine kapılacak ve ev sahiplerinin karakterleri hakkında fikirleri oluşacaktır. Evler zevklerimizi yansıttığı gibi aynı zamanda fonksiyonel ve dış görünüşü de evi güzel göstermesi açısından dikkat edilmesi gerekenler arasındadır size ve başkalarına huzur vermeli bu konuda bahçe öncelikler arasındadır Evin bahçesine de bakım yapılmasını göz ardı etmemek gerekir.Özel tasarımlarla kendinizi doğanın ortasında hissedeceğiniz bir bahçe dizayn yapabilir dört mevsim ayrıcalıklarını keyifle size sunabilir yaşatabiliriz. 

Göz alıcı bir bahçe Dizayn etmek için kolları sıvadıysanız bahçenizde değerlendirebileceğiniz sayısız dekorasyon malzemesi olduğunu bilmelisiniz. Çiçekler ve diğer bitkiler başta olmak üzere taşları, çeşmeleri, aydınlatma objelerini, bahçe mobilya ve aksesuarlarını kullanarak ortaya parmakla gösterilecek bir bahçe teması çıkartabilirsiniz. Bahçenizin büyük ya da küçük olmasından çok nasıl bir tasarım yaptığınız ve elinizdeki alanı nasıl kullandığınız daha önemlidir.

Bahçe çeşitleri altında yer alan dış mekan dekorasyon ürünleri, zarif tasarımlı model aksesuarları ve mobilyaları da içeriyor. Ahşap malzemeden yapılmış masa ve sandalyeleri ya da plastik olanları, katlanıp açılan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Dış mekan mobilyaları içinde yer alan bambu takımlarını, şezlong çeşitlerini, bank ve tabureleri, sehpaları, şemsiyeleri, salıncak ve hamakları bu alanlarınızın dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Pek çok alternatif olan Dekoratif ürünlerden yararlanıp yaratıcılığınızı kullanarak, kendi zevkinize uygun modeller yapabilirsiniz. Ahşap saksılar, aydınlatma lambaları, havuz için süslemeler, dekor için ahşap ürünler, yer döşeme taşları, piknik masaları, minyatür heykeller, ahşap ara bölme kafesleri de bu konuda size yardımcı olabilir. Yapmanız gereken ilk adımı atmak Keleşler Prefabrik bahçe düzenlemesinde olan profesyonel ekibimizden HİZMET almak...